Polska Biega - Wyniki 2013 PDF Drukuj Email

BIEGIEM PO WICHROWSKICH LASACH 

Polska Biega 2013 

25.05.2013 r. 

Nadleśnictwo Wichrowo 

 

WYNIKI

Kategoria do lat 8 – udział wzięło 21 osób 

Dziewczęta: 

I miejsce -  Julia Kawszyniec 

II miejsce – Wiktoria Zadroga 

III miejsce – Monika Tokarczyk 

Chłopcy: 

I miejsce – Michał Rutkowski    

II miejsce – Jakub Mioduszewski 

III miejsce – Kajetan Miecznik 

Kategoria do lat 12 – udział wzięło 41 osób 

Dziewczęta: 

I miejsce – Klaudia Kostyra
II miejsce – Weronika Kij
III miejsce – Wiktoria Stępień 

Chłopcy: 

I miejsce – Sebastian Giera
II miejsce – Aleksander Szczerbuk
III miejsce – Mateusz Mazurek 

Kategoria 13-15 lat– udział wzięło 12 osób 

Dziewczęta: 

I miejsce - Paulina Kosakowska  
II miejsce -   Ewa Wasylczyszyn
III miejsce - Angelika Wyszomierska 

Chłopcy: 

I miejsce – Tomasz Wasilewski 

II miejsce – Łukasz Gębicki 

III miejsce – Mateusz Łukszo 

Kategoria 16-18 lat– udział wzięło 18 osób 

Dziewczęta: 

I miejsce - Ziółkowska Paulina 

II miejsce – Zuzanna Łączkowska 

III miejsce – Magdalena Wojciekian 

Chłopcy: 

I miejsce – Sebastian Rynkiewicz 

II miejsce – Piotr Domitrz 

III miejsce – Mateusz Torhan 

Nordic walking dystans ok. 10,5 km – wystartowały 2 osoby 

I miejsce – Aneta Niemiec i Grażyna Jagiełło – 01:37:00

 

 

Nr startowy Nazwisko Imię Klub Miejscowość Kategoria biegu Miejsce Miejsce w kategorii Czas
55 Pieterczyk Damian sklepbiegowy.com Olsztyn M18 1 1 00:33:42
81 Piróg Arkadiusz LKS ZANTYR SZTUM Sztum M18 2 2 00:37:02
49 Sulewski Krzysztof Jeziorany M18 3 3 00:37:11
37 Gajewski Rafał AZS UG Dobre Miasto M18 4 4 00:37:27
18 Drożdż Mariusz Niezrzeszony Olsztyn M35 5 1 00:38:02
16 Chodorowicz Kamil PAGED SKLEJKA MORĄG Morąg M18 6 5 00:38:22
91 Czapla Paweł 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy Morąg M18 7 6 00:39:06
61 Łabuda Sławomir JW 4260 Elbląg Braniewo M35 8 2 00:39:37
102 Kimbar Piotr Smolajny M18 9 7 00:39:43
60 Łożyński Piotr AKM Olimp Osztyn Olsztyn M50 10 1 00:40:14
11 Powideł Marcin AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński M35 11 3 00:40:20
83 Przedwojewski Tadeusz AKM OLIMP OLSZTYN Olsztyn M35 12 4 00:40:55
84 Kuropatwa Andrzej A.K.M.Olimp Olsztyn Olsztyn M50 13 2 00:40:58
116 Tyszka Jan 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy Lidzbark Warmiński M35 14 5 00:41:17
24 Jakubowski Adam 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy Olsztyn M35 15 6 00:41:53
59 Nosarzewski Waldemar AKM Olimp Olsztyn Olsztyn M35 16 7 00:42:18
56 Olszewski Tomasz Jeziorany M18 17 8 00:42:31
114 Mitkowski Daniel Olsztyn M35 18 8 00:42:39
52 Gwardjak Jerzy AKM OLIM OLSZTYN Olsztyn M35 19 9 00:42:49
120 Remuszko Maciej Wielbark M18 20 9 00:43:32
12 Ślesicki Grzegorz AKB LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński M18 21 10 00:44:35
62 Matejko Piotr Orneta M50 22 3 00:44:35
14 Laszczak Jerzy Olsztyn M50 23 4 00:44:36
47 Biesiekierski Krzysztof AKM OLIMP Olsztyn Jeziorany M50 24 5 00:44:51
118 Niesiobędzki Oskar Słupy M35 25 10 00:45:02
39 Kądziela Rafał AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński M35 26 11 00:45:35
44 Romanowicz Maciej partyzant niezrzeszony Olsztyn M35 27 12 00:45:47
8 Szałachowski Tomasz  Dobre Miasto M35 28 13 00:46:04
1 Gajewski Wojciech Dobre Miasto M35 29 14 00:46:16
58 Kierul Jacek AKM Olimp Olsztyn Olsztyn M50 30 6 00:46:33
35 Pieślak Łukasz BBL Olsztyn Biskupiec M35 31 15 00:47:16
4 Teśluk Roman Dobre Miasto M35 32 16 00:47:31
82 Sawicz Monika AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński K18 33 1 00:47:31
10 Olszewski Marek AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński M35 34 17 00:47:52
67 Kosiński Jacek Elbląg M35 35 18 00:48:02
26 Komorowska - Solodowczuk Katarzyna 9 Warminski Pulk Rozpoznawczy Dobre Miasto K18 36 2 00:48:17
54 Kuśniewski Marcin BBL Olsztyn Olsztyn M35 37 19 00:49:42
41 Mikuć Leszek biegam dla przyjemności Dobre Miasto M50 38 7 00:49:50
64 Kowalska Ewa T.S. OPATRUNKI Toruń K35 39 1 00:49:55
31 Zwierzyński Krzysztof AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński M18 40 11 00:50:49
32 Janusz Królikowski Janusz  AKM Olimp Olsztyn Dywity M50 41 8 00:51:47
48 Walerowski Łukasz  Orneta M35 42 20 00:51:50
7 Szulc Grzegorz Dobre Miasto M50 43 9 00:51:57
119 Jurkowski Bogusław Dobre Miasto M50 44 10 00:51:57
5 Wołk Adam Dobre Miasto M35 45 21 00:52:04
25 Krasnoborski Jan BBL Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński M50 46 11 00:52:12
6 Hanas Dariusz  BBL Olsztyn Olsztyn M35 47 22 00:52:31
28 Szamszon Robert AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark warmiński M35 48 23 00:52:42
57 Szałko Bogusław Dobre Miasto M50 49 12 00:52:49
115 Jagiełło Jacek Dobre Miasto M35 50 24 00:52:53
88 Ciulak Daniel Łukta M35 51 25 00:53:12
42 Sujkowski Marek Jonkowo Team Jonkowo M35 52 26 00:53:37
111 Grażul Kamil Smolalny M18 53 12 00:53:37
53 Szelągowska - Kuśniewska Eliza BBL Olsztyn Olsztyn K35 54 2 00:54:02
15 Scharmach Marek AKB LIDZBARK WARMIŃSKI Lidzbark Warmiński M35 55 27 00:54:58
45 Skrzyński Piotr Olsztyn M35 56 28 00:55:39
21 Duda Agnieszka Barcikowo K18 57 3 00:56:26
43 Skrzyńska Ewa Olsztyn K35 58 3 00:57:43
29 Kraskowska Monika Dobre Miasto K35 59 4 00:58:32
117 Niesiobędzka Katarzyna Słupy K35 60 5 00:59:42
104 Trzaskowski Przemysław Dobre Miasto M35 61 29 01:00:21
105 Hoppe Łukasz  Kwiecewo M18 62 13 01:00:22
79 Szczepanski Dominik Stryjkowo M18 63 14 01:02:06
112 Komorowska-Chmielewska Marta Dobre Miasto K18 64 4 01:02:30
121 Remuszko Karolina Wielbark K18 65 5 01:03:21
71 Wojciechowska Bogna BBL Olsztyn Olsztyn K35 66 6 01:04:03
70 Walaugo Ania BBL Olsztyn Studzianek K18 67 6 01:06:24
69 Walaugo Radosław BBL Olsztyn Studzianek M18 68 15 01:06:24
73 Tymińska Ewa Hafciarki Gdańskie Gdańsk K50 69 1 01:06:54
68 Kosińska Teresa Elbląg K35 70 7 01:07:38
97 Suchodolski Patryk Dobre Miasto M18 71 16 01:09:29
101 Kimont Adrian Dobre Miasto M18 72 17 01:09:30
110 Szymanik Monika Dobre Miasto K18 73 7 01:11:21
108 Szczuczyńska Paulina Dobre Miasto K18 74 8 01:11:23
34 Górecka Monika BBL OLSZTYN Olsztyn K35 75 8 01:15:19
89 Domitrz Karolina Dobre Miasto K18 76 9 01:24:08
17 Zamorski Tomasz AKB Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński M35
63 Chrobak Robert Lidzbark Warmiński M50
72 Wierzbicki Wojciech Wichrowo M35
74 Tymiński Krzysztof LOKOMOTYWOWNIA Orgtech Gdańsk M50
78 Kula Mariusz Lidzbark Warmiński M18
92 Krupiński Konrad Łęgno M18
93 Woźniak  Marlena Stolno K18
94 Kruszczyńska Patrycja Orneta K18
98 Pieńkowski Paweł Dobre Miasto M18
99 Pawlukiewicz Kamil Dobre Miasto M18
100 Rogowska Grażyna Dobre Miasto K35
103 Trzaskowski Stanisław Dobre Miasto M50
106 Radig Marta Dobre Miasto K18
107 Wychódzka Milena Urbanowo K18
109 Żukowska Ewelina Dobre Miasto K18
113 Mackiewicz Piotr Swobodna M18