Polska Biega - Wyniki 2012 PDF Drukuj Email


BIEGIEM PO WICHROWSKICH LASACH

Polska Biega 2012

19.05.2012 r.

Nadleśnictwo Wichrowo

WYNIKI

Kategoria do lat 8 – udział wzięło 26 osób

Dziewczęta:

I miejsce - Nojman Zuzanna

II miejsce - Śniarowska Oliwia

III miejsce - Pilecka Alicja

Chłopcy:

I miejsce - Olszewski Damian

II miejsce - Nowak Jakub

III miejsce - Jakubowski Jakub

Kategoria do lat 12 – udział wzięło 48 osób

Dziewczęta:

I miejsce - Kostyra Klaudia 
II miejsce - Godlewska Izabela

III miejsce - Au Alicja

Chłopcy:

I miejsce - Sobol Hubert

II miejsce - Chaszczownik Mateusz
III miejsce - Giera Sebastian

Kategoria 13-15 lat– udział wzięło 27 osób

Dziewczęta:

I miejsce - Ziółkowska Paulina

II miejsce - Kosakowska Paulina

III miejsce - Muraszkiewicz Małgorzata

Chłopcy:

I miejsce – Janik Robert

II miejsce - Popławski Radosław

III miejsce - Jendrny Michał

Kategoria 16-18 lat– udział wzięło 30 osób

Dziewczęta:

I miejsce - Wierzbicka Martyna

II miejsce - Żukowska Magdalena

III miejsce - Wasylczyszyn Izabela

Chłopcy:

I miejsce - Opała Michał

II miejsce - Staniszewski Kamil

III miejsce - Rynkiewicz Sebastian

Nordic walking dystans ok. 10,5 km – wystartowały 23 osoby

I miejsce – Marek Hącia – 01:24:25

II miejsce – Małgorzata Lipniewicz – 01:25:32

III miejsce – Agnieszka Łaszkiewicz i Halina Więckowska – 01:27:15

 

"Biegiem po Wichrowskich Lasach"

WYNIKI BIEGU NA DYSTANSIE 10 KM

Kategoria

Nr startowy

Nazwisko i imię

Wiek

Miejsce

Miejsce w kategorii

Czas

M18

50

Pieterczyk Damian

28

1

1

00:34:09

M35

47

Kowalski Tomasz

36

2

1

00:37:25

M18

44

Worowiec Dawid

22

3

2

00:38:15

M35

45

Drożdż Mariusz

43

4

2

00:38:17

M18

58

Chodorowicz Kamil

23

5

3

00:39:16

M18

56

Remuszko Maciej

32

6

4

00:40:21

M35

46

Powideł Marcin

36

7

3

00:41:27

M18

42

Tyszka Jan

30

8

5

00:41:28

M35

60

Jędrzejczyk Marcin

36

9

4

00:42:00

M35

18

Godlewski Daniel

37

10

5

00:42:46

M18

1

Kuskowski Marek

34

11

6

00:43:02

M18

41

Olkowski Rafał

33

12

7

00:43:25

M35

38

Najduch Grzegorz

39

13

6

00:44:12

M50

22

Matejko Piotr

58

14

1

00:44:24

M35

57

Romanowski Radosław

39

15

7

00:44:43

M18

7

Sołodowczuk Kamil

33

16

8

00:44:52

M18

63

Mazur Paweł

31

17

9

00:45:09

M18

9

Cich Michał

30

18

10

00:45:15

K18

33

Popławska Agnieszka

30

19

1

00:45:21

M35

17

Gajewski Wojciech

47

20

8

00:45:29

M18

39

Nowak Sebastian

34

21

11

00:46:41

M18

36

Skrzypczak Grzegorz

33

22

12

00:47:23

M18

5

Tryt Maciej

31

23

13

00:47:26

M50

55

Łuński Zbigniew

60

24

2

00:47:27

M18

35

Bronakowski Piotr

33

25

14

00:47:50

M18

68

Wawrzyn Tomasz

34

26

15

00:49:11

M18

34

Walerowski Łukasz

33

27

16

00:50:39

M18

32

Popławski Maciej

31

28

17

00:50:54

M50

23

Krasnoborski Jan

57

29

3

00:51:42

M50

24

Szulc Grzegorz

52

30

4

00:51:42

M50

20

Mikuć Leszek

53

31

5

00:51:43

M35

15

Śmiech Krzysztof

46

32

9

00:52:09

M50

40

Królikowski Janusz

61

33

6

00:52:23

M35

14

Wołk Adam

46

34

10

00:53:11

M50

37

Laszczak Jerzy

51

35

7

00:53:26

M35

27

Bury Jarosław

44

36

11

00:53:27

K18

2

Komorowska –Sołodowczuk Katarzyna

31

37

2

00:53:39

M18

8

Wierzbicki Wojciech

34

38

18

00:53:40

M18

67

Łańko Dariusz

28

39

19

00:54:06

K35

4

Hrywniak Greta

43

40

1

00:54:33

M18

59

Ślesicki Grzegorz

28

41

20

00:55:10

M50

28

Szałko Bogusław

52

42

8

00:56:38

M18

13

Kobiałka Artur

23

43

21

00:56:53

M35

16

Niewiadomski Mirosław

41

44

12

00:57:51

M18

61

Zwierzyński Krzysztof

34

45

22

00:58:28

M18

62

Szamszon Robert

33

46

23

00:58:29

K18

31

Komorowska-Chmielewska Katarzyna

33

47

3

01:01:43

K35

6

Bloch Agnieszka

41

48

2

01:03:40

K35

64

Krasowska Monika

38

49

3

01:03:41

K50

54

Łuńska Regina

56

50

1

01:04:36

K18

26

Żukowska Natalia

19

51

4

01:07:28

K18

53

Niesiobędzka Katarzyna

30

52

5

01:07:31

K18

3

Wychódzka Milena

18

K18

29

Nicewicz Monika

18

K18

30

Kalata Aleksandra

19

K18

43

Bartoszek Anna

18

K18

52

Szocik – Kowalska Katarzyna

32

K35

69

Harań Beata

47

M18

48

Kimont Adrian

18

M18

49

Waleńczuk Mieczysław

18

M18

51

Pawlukiewicz Kamil

18

M18

65

Bujwid Marcin

20

M50

21

Łańko Henryk

52