Kalendarz imprez szkolnych PDF Drukuj Email

 

 

KALENDARZ  IMPREZ  SZKOLNYCH  2016/2017

 

ZDARZENIA- CZYNNOŚCI

TERMINY

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA WYKONANIE

 

1.Organizacja roku szkolnego:

 

-          rozpoczęcie roku szkolnego,

-     zimowa przerwa   

      świąteczna,

-          ferie zimowe,

-          wiosenna przerwa świąteczna,

-          egzamin gimnazjalny,

-          zakończenie roku szkolnego,

-           wakacje,

-          dodatkowe dni wolne

 

01.09.2016 r.

23.12.- 31.12.2016 r.

23.01.- 05.02.2017 r.

13-18.04.2017 r.

19.04.- 21.04.2017 r.

23.06.2017 r.

24.06.-31.08.2017 r.

31.10.2016 r.

02.11.2016 r.

02.01.2017 r.

02.05.2017 r.

16.06.2017 r.

 

 

2.Uroczystości szkolne i uczniowskie- imprezy, akcje, konkursy : 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

01.09.2016 r.

Dyrektor, J. Kowalski,

B. Gołębiowska,

M. Wywrocka, K. Sienkiewicz,

W. Gajewski

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wrzesień 2016 r.

M. Antoszkiewicz

 

Szkolny konkurs ,,Potrawy z cukinii, dyni, kabaczka

wrzesień 2016 r.

B. Kępińska

Szkolny konkurs ,,Instrumenty muzyczne z materiałów recyklingowych”

wrzesień 2016 r.

B. Kępińska, M. Ambroziak

Udział w programie Tydzień Cittaslow

 

19 -25.09.2016 r.

B. Kępińska,

M. Ambroziak,

B. Gołębiowska,

E. Gajewska,

K. Melnyczok,

A Zielińska,

M. Stepaniuk

„Podziel się posiłkiem”- zbiórka żywności

wrzesień 2016 r.

Szkolny  Klub Wolontariusza

Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Papieski , Ślubowanie klas I

 

14.10.2016 r.

Dyrektor,

W. Gajewski, B. Gołębiowska,

K. Melnyczok,

M. Wywrocka,(dekoracje)

K. Sienkiewicz, ( Dzień Papieski)

Samorząd z opiekunem (Dzień Nauczyciela)

 

Opieka nad opuszczonymi grobami

 

październik 2016 r.

 

Szkolny  Klub Wolontariusza

 

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016

 

październik 2016

 

Wychowawcy klas

Szkolne obchody Święta Niepodległości

10.11.2016 r.

 

B. Gołębiowska,

K. Melnyczok

III Dobromiejski Bieg Niepodległości

(impreza biegowo- patriotyczna)

11.11.2016 r.

 

W. Gajewski, n-le wychowania fizycznego

 

Apel Poległych przy grobie Nieznanego Żołnierza na cmentarzu w Dobrym Mieście

11.11.2016 r.

J. Kowalski, K. Sienkiewicz

 

„Andrzejki”- zabawa szkolna

listopad 2016 r.

Samorząd  Uczniowski z opiekunem

Przedmiotowe konkursy kuratoryjne- etap rejonowy

listopad 2016 r.

 

n-le przedmiotowi

 

Czytamy książki osobom starszym w Zakładzie Opiekuńczo-leczniczym 

 w Dobrym Mieście

listopad 2016 r.

Szkolny  Klub Wolontariusza

Ogólnopolski Konkurs Memory Masters

01.12.2016 r.

A. Boryczka,

M. Wywrocka

Świąteczny konkurs ciast- Kiermasz ciast, kartek i ozdób świątecznych

 

grudzień 2016 r.

 

M. Ambroziak, A. Zielińska

 

Świąteczna Zbiórka Żywności

grudzień 2016 r.

Szkolny  Klub Wolontariusza

Konkurs literacki na opowieść wigilijną

grudzień 2016 r.

W. Cich, E. Mikulska

Apel świąteczny i jasełka

 

22.12. 2016 r.

 

Dyrektor, K. Sienkiewicz

 

 

Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

grudzień 2016 r.

Szkolny  Klub Wolontariusza

Kiermasz świąteczny- pomoc podczas imprezy organizowanej przez PSONI w Dobrym Mieście

grudzień 2016 r.         

Szkolny  Klub Wolontariusza

,,Każdy może zostać Świętym Mikołajem”- zbiórka zabawek, książek, gier i przekazanie dzieciom z Domu Dziecka w Olsztynie

grudzień 2016 r.

Szkolny  Klub Wolontariusza

Orszak Trzech Króli

06.01.2017 r.

K. Sienkiewicz, J. Kowalski,

W. Gajewski, M. Antoszkiewicz

Dzień Babci i Dziadka -wizyta z życzeniami i prezentami w Domu Pomocy Społecznej  w Dobrym Mieście

styczeń 2017

Szkolny  Klub Wolontariusza

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy- wsparcie Sztabu WOŚP w Dobrym Mieście-

styczeń 2017

Szkolny  Klub Wolontariusza

Ferie zimowe dla dzieci z klas I-III w naszej szkole

luty 2017

Szkolny  Klub Wolontariusza

Audycja i gazetka z okazji Narodowego Dnia Pamięci  Żołnierzy Wyklętych

01.03 2017 r.

 

K. Melnyczok,

B. Gołębiowska

 

Świąteczna Zbiórka Żywności

marzec 2017 r.

Szkolny  Klub Wolontariusza

Szkolny konkurs recytatorski

marzec 2017 r.

 

W. Cich, E. Mikulska

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Spotkania

z poezją”

 

marzec 2017 r.

E. Gajewska

Miejsko- Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

marzec 2017 r.

 

M. Ambroziak

 

III Powiatowy konkurs języka angielskiego

GIMNAZJADA 2017

03./04.2017 r.

M. Wywrocka,

A. Boryczka

Kangur matematyczny

 

marzec 2017 r.

 

E. Maciejewicz,

E. Czasnowicz,

K. Włodarska

 

Targi edukacyjne

kwiecień 2017 r.

Dyrektor, M. Stepaniuk, K. Włodarska, K. Melnyczok

Kwiecień Miesiącem Pamięci Narodowej- audycja przez radiowęzeł

12. 04. 2017 r.

 

B. Gołębiowska,

K. Melnyczok

 

 

Miejsko- Gminny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym.

 

kwiecień 2017 r.

 

M. Ambroziak,

W. Gajewski

Organizowanie wyjazdów na Targi Szkół Ponadgimnazjalnych orgaznizowane przez UWM w Olsztynie oraz dni otwarte szkół.

kwiecień 2017 r.

Dyrekcja, wychowawcy klas III

Zorganizowanie wycieczek do zakładów na terenie Dobrego Miasta.

maj/czerwiec 2017 r.

Dyrekcja, wychowawcy klas III

Święto Konstytucji 3 Maja

 i Święto Flagi

 

29.04.2017 r.

K. Melnyczok,

B. Gołębiowska

 

Zbiórka karmy dla zwierząt i wyjazd do schroniska

maj 2017 r.

Szkolny  Klub Wolontariusza

Festyn Rodzinny

 

 

maj 2017 r.

Dyrektor, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski , drużyna harcerska , wszyscy nauczyciele

Święto Szkoły- uroczysta Msza Św. celebrowana w kościele pod weź. Św. Faustyny

18.05.2017 r.

Dyrekcja, K. Sienkiewicz,

E. Gajewska, M. Wywrocka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny o Janie Pawle II (rozstrzygnięcie podczas Festynu Rodzinnego)

maj 2017 r.

 

B. Kępińska, E. Gajewska

Szkolny konkurs ortograficzny

maj 2017 r.

I. Kuźma, E. Mikulska

Powiatowy Konkurs Literacki

maj 20117 r.

W. Cich, E. Gajewska, I. Kuźma, E. Mikulska

Szkolny konkurs wiedzy profilaktycznej

maj 2017 r.

K. Brojanowska

Spotkanie z Kulturą Świata

01.06.2017 r.

Samorząd  Uczniowski

Wycieczka w Pieniny

dla rodziców i nauczycieli

15-18.06.2017 r.

  1. A.Borejko,

M. Żukowska

Konkurs powiatowy

 „Mój wymarzony zawód”

czerwiec 2017 r.

  1. A.Borejko

Wieczornica „Sztuka niejedno ma imię”

czerwiec 2017 r.

       K. Melnyczok,

  1. B.Gołębiowska

Konkursy przedmiotowe, tematyczne,  artystyczne  różnego szczebla

cały rok

  1. A.Zielińska,

      K. Melnyczok,

      Zainteresowani n-le

Współpraca biblioteki szkolnej z CKB w Dobrym Mieście ( udział w imprezach organizowanych przez CKB)

cały rok wg kalendarza imprez CKB

I. Kuźma

Udział uczniów w konkursach dotyczących doradztwa zawodowego.

cały rok

M. Stepaniuk

Bal Absolwentów

22.06.2017 r.

Rada Rodziców,

wychowawcy klas III

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

23.06.2017 r.

Dyrektor, W. Gajewski, B. Gołębiowska, K. Melnyczok

  

3. Imprezy sportowe:

Halowa Liga Gimnazjalna w Piłkę Nożną

listopad- grudzień 2016

n-le wychowania fizycznego

Turniej Piłki Siatkowej

 klas III

Listopad- grudzień 2016

n-le wychowania fizycznego

V Dobromiejski Bieg Niepodległości

11.11.2016 r.

W. Gajewski, n-le wychowania fizycznego

Zawody pływackie

styczeń 2017 r.

n-le wychowania fizycznego

Turniej tenisa stołowego chłopców i dziewcząt

luty- marzec 2017 r.

n-le wychowania fizycznego

Edukacja zdrowotna konkurs plakatowy

dla klas I-III

kwiecień 2017 r.

M. Ziółkowska

Coca Cola Cup chłopców i dziewcząt

kwiecień- maj 2017 r.

M. Włodarski

„Biegiem po Wichrowskich Lasach”

06. 2017 r.

W. Gajewski, n-le wychowania fizycznego

Udział w zawodach sportowych wg kalendarza sportowego SZS

cały rok szkolny

n-le wychowania fizycznego