Radość i łzy czyli koniec roku szkolnego PDF Drukuj Email
piątek, 23 czerwca 2017 12:58

dsc0134223 czerwca 2017 r. to ostatni dzień roku szkolnego. Brać uczniowska żegnała się ze swoimi nauczycielami i kolegami. Zgodnie z tradycją absolwenci przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom. Pani Dyrektor Anna Borejko podziękowała nauczycielom za „wysiłek i trud, bez których nasza szkoła nie miałaby sensu istnieć”, zaś uczniom za zaangażowanie w życie szkoły. Pani Dyrektor zachęciła młodzież, by w czasie wakacji nie zapominać o potrzebujących i miarę możliwości podjąć działania wolontariackie.

Uśmiech na twarzach zebranych wywołał widok najlepszych uczniów, którzy odebrali nagrody za naukę, wyniki egzaminów gimnazjalnych, sukcesy w sporcie czy pracę w samorządzie.

Wielką niespodziankę sprawili trzecioklasiści, którzy wystąpili z imponującym pokazem tańca kojarzącym się ewidentnie z wakacjami.

Na zakończenie spotkania przyszedł czas na łezkę wzruszenia w oku. Wszystko za sprawą pięknego poloneza, znowu w wykonaniu uczniów klas trzecich. Następnie tanecznym krokiem wszyscy uczniowie udali się po świadectwa.