Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 listopada 2016 17:46

img 0554W czwartek, 10 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy IIIa przygotowali biało-czerwone kotyliony, które rozdali koleżankom i kolegom z wszystkich klas. Na parterze zostały wyeksponowane plakaty tematyczne, wykonane przez uczniów klasy IIId. Podczas czwartej lekcji wysłuchaliśmy, przygotowanego specjalnie na tę okazję, montażu słowno - muzycznego. Słuchowisko wprowadziło nas w świąteczny nastrój i przypomniało o ważnych dla każdego Polaka wydarzeniach sprzed lat. Wiersze i piosenki patriotyczne pięknie przedstawiły uczennice klas I - Alicja Bogdanowicz, Weronika Kij, Julia Pietnoczka i Karolina Szczurowska.

Obchody Dnia Niepodległości w naszej szkole zorganizowały panie Katarzyna Melnyczok i Bożena Gołębiowska przy pomocy pana Wojciecha Gajewskiego.